BETTY - Akcesoria Meblowe
FRONTY MEBLOWE

Wyświetl na stronie: 10 | 25 | 50

Powrót
Fronty foliowane i lakierowane
Fronty meblowe są najbardziej reprezentacyjną częścią mebla nadającą mu wyraz i charakter, co w efekcie końcowym buduje oczekiwany przez nas klimat całego pomieszczenia, dlatego jego wybór powinien być wyjątkowo dobrze przemyślany.
W swojej ofercie prezentujemy Państwu fronty najwyższej jakości producentów: http://brwmielec.pl/ https://www.proform.eu/

Brak zdjęć normalnych.

Atrybuty
Fronty akrylowe
Fronty z powłoką akrylową to doskonała propozycja dla osób, które marzą o meblach z połyskiem lub matem, ale uważają, że powierzchnia pokryta lakierem jest zbyt droga. Powłoka jest nanoszona na płytę MDF techniką oklejania.
Fronty akrylowe można stosować w projektach mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych oraz wystawowych. Wytrzymałość na zarysowania powierzchni akrylowej jest dość dobra. Należy pamiętać, że nie wolno po niej mocno szorować. Jeśli pojawią się zarysowania, należy wypolerować powierzchnię specjalnym mleczkiem. Powierzchnie akrylowe są również odporne na odbarwienia pod wpływem rdzy.

Brak zdjęć normalnych.

Atrybuty
Panele dekoracyjne
Panele dekoracyjne to szeroka gama możliwości i pełna swoboda wzorniczej kreacji pojedynczych elementów czy całych przestrzeni.
Dostępne w wersji pełnej i ażurowej, wykończenia: folia, lakier, fornir.
Atrybuty

[1]